Szkolenia Picas


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /home/nowoczesrj/picas/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

Od września 2010 r. odbywają się kursy szkoleniowe z zakresu wykonywania tynków glinianych Picas. Trening podzielony jest na dwie odrębne jednostki, które się uzupełniają. Celem tych działań jest zwiększenie wiedzy fachowej w dziedzinie tynków glinianych oraz ograniczenie niepotrzebnego powtarzania wielu podstawowych błędów w projektowaniu i wykonywaniu tynków glinianych, a także pokazanie nowych możliwości dla tych materiałów. Chcielibyśmy podzielić się pozytywnymi i negatywnymi doświadczeniami z tym materiałem. Szkolenie odbywa się w siedzibie RIGI (Hradczany u Brna). Liczba uczestników jednego szkolenia jest ograniczona do 18 osób (co najmniej 12 osób).

 

Szkolenie prowadzi Michał Navrátil

 

Już niebawem w Polsce ruszymy z kursami tynków glinianych Picas.  W tym momencie przygotowywana jest pracownia, której będziemy mogli swobodnie przeprowadzać takie szkolenia.

 

Sebastian Szarszewski Nowoczesne Budownictwo Naturalne